Baltimore Latvian Song Festival Featured Participant:Ševpavārs Māris Jansons

Originally posted here on Janauary 2, 2017.

LV version:

Banketa viesiem būs tas gods doties garšu ceļojumā ar vienu no labākajiem Latvijā, Rīgas restorāna “Bibliotēka Nr.1” šefpavāru Māri Jansonu, kurš ir klājis galdu gan valsts prezidentiem, gan pasaules šovbiznesa spīdekļiem. Šefpavārs Māris Jansons ir radījis neatkārtojamu mūsdienu Latvijas virtuves bibliotēku, kurā apkopoti kvalitatīvākie sezonālie produkti, bagāta pieredze un gaisīgas sajūtas, kas ļauj katras vakariņas pārvērst neaizmirstamā ceļojumā.

Restorānā Bibliotēka Nr.1 Māris strādā no pirmās dienas, un piecos tā pastāvēšanas gados restorāns ir ieguvis vairāk nekā 10 dažādus Latvijas un starptautiskos apbalvojumus un novērtējumus. Baltimorā viņš sadarbosies ar galveno šefpavāri Renaissance Harborplace viesnīcā Germain Haro.

Māris ir arī pazīstams 2×2 saimei, jo jau četros semināros ir rīkojis “Jaunā Latvijas virtuve” ievirzes, kur jaunieši paši sevi pārsteidza ar to, ko viņi spēj sagatavot, un katru dienu dāvāja citiem dalībniekiem degustēšanas prieku.

 

EN version:

World leaders and celebrities visiting Rīga have dined at chef Māris Jansons’ Biblioteka Nr. 1, where unique, contemporary Latvian cuisine satisfies the senses. Chef Māris treats his restaurant as a culinary library, using only the highest-quality fresh ingredients to present a plethora of options, from the most classic well-known dishes, to imaginative new creations. This combination of rich experience and fresh inspiration promises to take diners on an unforgettable journey for the senses.

This summer’s Festival Banquet menu will be created and produced by Chef Māris. He will work hand in hand with the Renaissance Harborplace Hotel’s resident head chef, Germain Haro, to bring a little bit of Biblioteka Nr. 1 with him from Rīga to Baltimore. Do not miss this singular experience, which includes his commentary along with culinary pleasures.


Leave a Reply

Fill in your details below or click an icon to log in:

WordPress.com Logo

You are commenting using your WordPress.com account. Log Out /  Change )

Facebook photo

You are commenting using your Facebook account. Log Out /  Change )

Connecting to %s